Klub přátel šachu

                        Milí sportovní přátelé

Co vám můžeme nabídnout v případě, že  se rozhodnete  navštěvovat náš klub přátel šachu  a začít hrát šachy? 

Možností máme skutečně  mnoho. Záleží proto jen na vaši chuti, ambicích a cílech.

1) V šachovém  klubu  máme k dispozici  3 kvalitní tréninkové počítače, které dokonale prověří vaše herní schopnosti  a povedou vás .ke zlepšování vaši hry.

2) K dispozici máme  mnoho kvalitní šachové literatury, pro ty hráče, kteří májí vážný zájem se dále vzdělávat v  a poznat tajemství a krásu této hry. 

3) K dispozici  jsou vám i  zkušení  a  kvalitní trenéři,  kteří  vám  ve  vašem studiu poradí,  jak zlepšovat svoji hru.

4) Ti nejlepší  z  vás, kteří  budou chtít, se pak mohou  stát členy našeho Šachového oddílu, .který funguje  od  roku 2020 a  který  jim zprostředkuje jejich další sportovní  růst, umožněním účasti  na  různých šachových turnajích  v rámci celé ČR.

5) Máme  velmi   kvalitní  sportovní  zázemí,  dobrý kolektiv,  dobře vybavenou  klubovnu, s dostatkem  šachového materiálu ( soupravy, hodiny ), vlastní venkovní vývěsku ale i  ochotné a štědré sponzory, kteří oceňují naši snahu vychovávat mladé sportovce a přispívají na naši činnost..

6) Zájemci  se mohou hlásit u pana Nadrchala, předsedy Šachového oddílu: tel.603 826 861 nebo na jeho I- mailu : petr.nadrchal@atlas.cz. Těšíme se na vaši návštěvu.

Jak  vidíte, možností  máme mnoho  a  záleží  pouze  na vás, jak  jich využijete. Protože šachy jsou  sportem individuálním, znamená to,  že  za  každým úspěchem jednotlivce, stojí jeho trpělivá,  tvrdá  a systematická práce.  Proto  chcete-li  v  životě  a  v  tomto sportu něco dokázat, nepropásněte svoji šanci,  neváhejte  a  přijďte mezi  nás.  Vždy  platilo a platí v každé lidské činnosti, a ve sportu  obzvláště, že: 

Vítězí  ne, ti nejtalentovanější, ale  ti  nejpracovitější, nejzodpovědnější,  a nejhouževnatější jedinci,  kteří  jdou pevně  za svým  vytčeným cílem !!!!

Na obráku je ukázka šachového počítače Centaur, určeného k tréninku  hráčů. Náš ŠO  má v současnosti k dispozici 3 takové počítače,  které dokonale prověří vaše znalosti a schopnosti. Lze si je i  bezplatně půjčovat.

Speciální moderní šachový počitač
Speciální moderní šachový počitač

Dne 20 .února slaví narozeniny naše hráčka Vája Halamková. Přeji ti Vájo, ať se ti daří ve škole, v životě, ale hlavně ať ti slouží zdraví a neopouští humor.. A pozor na kluky!!!